ON-LINE AKTUÁLNĚ

OD KVĚTNA 2021 PROBÍHAJÍ BOHOSLUŽBY OPĚT NAŽIVO
V ČASE LOCKDOWNU FUNGOVALI DUCHOVNÍ PROGRAMY ON-LINE přes komunikační platformu ZOOM. 
 
3. dubna 2021 uplynul rok od prvního on-line setkání, které vzniklo nedobrovolně z důvodu přerušení provozu Lávky kvůli Covidu. To, co bylo na začátku nutným zlem, jsme postupně přetvořili v příležitost být na programech, kterých jste se někdy z objektivních důvodů nemohli zúčastnit.
Většina aktuální nabídky je v současnosti zaměřena na duchovní potřeby, protože „nasycená duše“ lépe zvládá těžké životní situace.
Četba Bible na pokračování s výkladem

každé úterý v 19 h – kniha GENESIS
každá středa v 19 h – kniha SKUTKY
Odkaz k připojení: https://us02web.zoom.us/j/86421067299?pwd=Qm4xcUFaS043MnYxdzkvVEJsd1M1Zz09

Slož, co srdce tíží

každý pátek ve 20 h – sdílení zážitků a vyslyšených modliteb z uplynulého týdne a modlitby za Boží pomoc
Odkaz k připojení: https://us02web.zoom.us/j/82177903885?pwd=V3lobHdodm93eDd2VzQxQlpNeUtWUT09
Bohoslužby
Vše on-line prostřednictvím Zoomu v přátelském duchu a bezpečném prostředí.
Webinář je realizován přes aplikaci ZOOM, což je software sloužící k online komunikaci. V závislosti na kvalitě vašeho internetového připojení zajistí velmi kvalitní obraz a zvuk včetně možnosti chatu pro všechny účastníky lekce. Program lze zdarma nainstalovat na notebook, tablet, nebo PC.
Zoom je možné použít i bez instalace programu, ale pouze v počítači – v internetovém prohlížeči (např. Chrom). Neposkytuje však tolik možností nastavení jako aplikace. V nouzi však postačí i tato možnost.

 

Instruktáž ke spuštění setkání na Zoomu:

1) Klikněte na odkaz, který obdržíte na základě vámi vytvořené rezervace e-mailem v den termínu studia.
2) Vyčkejte, než se objeví modré tlačítko s textem „Launch Meeting“ a potvrďte spuštění buď v aplikaci nebo v prohlížeči (viz výše).
3) Když se objeví okno s vaším obrazem (videem), klikněte na modré tlačítko Join with Video“. Tím povolíte obraz a vaši kameru.
4) Pak se objeví modré tlačítko s textem Join with Audio -> kliknutím na něj spustíte zvuk reproduktorů a vašeho mikrofonu.
5) V rámci konverzace můžete kdykoliv vypnout/znovu zapnout použití vašeho mikrofonu a kamery. Schůzku můžete také kdykoliv opustit.